Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Rozstępniewo - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

719 000 zł110 m² 6 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom gotowy do zamieszkania. Szukasz domu, do którego możesz się wprowadzić bez uciążliwych remontów? Oferuję na sprzedaż zadbany, funkcjonalny dom wolnostojący w Rozstępniewie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 250 200 zł6 580 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki w strefie przemysłowej w Kłodzie k./Rydzyny o łącznej powierzchni 6580 metrów kwadratowych. Działki znajdują się przy ulicy Produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Rawicz

Rawicz(Rozstępniewo + 12 km)

750 000 zł136 m² 5 514,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Nowa oferta - rewelacyjny dom wolnostojący! Bardzo wysoki standard wykonania. Mam przyjemność przedstawić Państwu dwukondygnacyjny 5-cio pokojowy dom mieszkalny w zabudowie jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Sułków

Sułków(Rozstępniewo + 22 km)

70 000 zł3 300 m² 21,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Sułków, gmina Góra w powiecie górowskim. Działka o powierzchni 3300 mkw. Działka jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 432 m² 138,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie miejsce, w którym poranek zaczynasz od ciszy, zieleni i śpiewu ptaków, a jednocześnie w kilka minut jesteś w centrum miasta. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Bronów

Bronów(Rozstępniewo + 22 km)

109 000 zł40,99 m² 2 659,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż: mieszkanie o metrażu 40,99 m wraz z garażem blaszanym i działką 5a - Bronów, woj. dolnośląskie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Żmigród

Żmigród(Rozstępniewo + 25 km)

799 000 zł117,49 m² 6 800,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Biuro sprzedaży dewelopera - bez prowizji - oferta Z rynku pierwotnego, bez pcc Nowa inwestycja w Żmigrodzie. Do sprzedaży gotowy dom (skrajny szereg) o powierzchni 117,49 mkw (z garażem),.

Szczegóły ogłoszenia

772 000 zł28 395 m² 27,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 2,8395 ha, zlokalizowane w obrębie Szymanowa ulicy Kowalikowej (gmina Rawicz). Oferta łączy w sobie bezpośredni potencjał budowlano-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 109 m² 284,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

To miejsce daje coś więcej niż tylko przestrzeń pod budowę daje realną możliwość połączenia życia i biznesu w jednej lokalizacji. Na sprzedaż działka o powierzchni 2109 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z garażem Słączno

Słączno(Rozstępniewo + 24 km)

160 000 zł27 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka z klimatyzacją, garażem i ogromnym ogrodem - Dolina Baryczy Na sprzedaż wyjątkowe, niezwykle przemyślane mieszkanie o powierzchni 27 m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Gostyń(Rozstępniewo + 22 km)

2 799 000 zł56 000 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlano-usługowej w miejscowości Malewo w powiecie gostyńskim ( do centrum Gostynia 10 min samochodem). Działka.